Fat Japan
2017-01-27
435756
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av reserver med figurscen, drake, fohund samt tranor omgivna av pioner i emaljfärger, diameter ca 54 cm
Smärre slitage