Salvador Dali brons
2017-01-27
435695
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SALVADOR DALÍ (Spanien 1904-1989):
Fågelmannen, signerad och numrerad Dali, H.C, gjutarmärkt G. Rudier, Paris, patinerad brons, höjd 20, inkl sockel 28 cm
Sockel med skador