Joan Miro 2 färglitografier
2017-01-26
435665
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOAN MIRO, figurkompositioner, 2 stycken, ur boken "Ceramiques de Miro´et Artigas". Maeght Éditeur, Paris, 1974, signerade i trycket, färglitografier, bildmått 28x56 cm
Utan ram, monterade på pannå