Levanon Mordechai blandteknik
2017-01-26
435648
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LEVANON MORDECHAI (Israel 1901-1968): Israeli Township, signerad och daterad Levanon -63, blandteknik, ca 46x67cm