Militär oljemålning
2017-01-26
435642
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Militär, otydligt signerad och daterad 1878, olja på , ca 23x18 cm