Vas design Tapio Wirkkala
2017-01-26
435613
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vas, Iittala, linjeslipad dekor, signerad Tapio Wirkkala Iittala, höjd ca 26 cm
Lätt ytslitage