Ytterfoder troligen Tyskland
2017-01-26
435611
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, porslin, troligen Tyskland, 1900-tal, polykrom dekor av prunusblom, botten stämplad med nummer, 730 1 1/2, diameter ca 31 cm, höjd ca 29 cm
Krackelyr