Lennart Rodhe akvarell
2017-01-26
435580
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, ca 80x50 cm