Sten Oscar Rundgren oljemålning
2017-01-26
435546
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931): "Mot gult", signerad SR, olja på duk, ca 100x80 cm