Byrå design Kerstin Hörlin Holmquist
2017-01-26
435523
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, byrå, Nordiska Kompaniet, formgiven 1965, modell 585-029, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 90, 81x52 cm
Bruksslitage, vissa repor