Taklampa 1960-tal
2017-01-26
435493
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, plast, 1960-tal, räfflad kupa med upphängning i mässing, diameter ca 35 cm
Visst slitage