Taklampa smide
2017-01-26
435477
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, smide, 1900-talets senare del, 6-armad, höjd 32, diameter 64 cm
Bruksslitage