Einar Bäckström golvlampa Light up the dark
2017-02-13
435466
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, Malmö 1950-tal, stomme i mässing lindad i skinn, märkt EB numrerad 5915, höjd ca 126 cm
Smärre slitage