Skedar i silver
2017-01-25
435415
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 8 st, silver, 17/1800-tal, totalvikt ca 329 g
Slitage, bitmärken, ägargravyr