Ljuskrona venetiansk stil
2017-01-25
435340
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, venetiansk stil, 19/2000-tal, sex ljusarmar med elektrifierade ljuskällor, höjd ca 50, diameter 40 cm
Minimalt slitage