Bordslampor empirestil
2017-01-25
435337
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, empirestil, 1900-tal, mässing, höjd exkl lampfästen 28 cm
Olika lampfästen, slitage, bucklor