Vägglampetter förgyllda
2017-01-25
435313
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 4 st, 1800-talets slut, för 1 ljus vardera, i form av sfinxer, förgylld brons, höjd 19,5, djup 14 cm