Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
MIHAÏL CHEMIAKIN (född 1943): "Carnaval à st-Petersbourg" signerad och daterad M. Chemiakin 1993, färglitografi, 213/275, 64x45 cm
Bladet något vågigt
435307
2017-01-25