Colt Army

Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army
Colt Army

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, Colt 1860 Army No 40223, tillverkad 1862, kaliber .44, graverad pipa och stomme med spår av förgyllning, 8-tums pipa med text:-ADDRESS COL SAMl COLT NEW-YORK U.S AMERICA-, stommen märkt Colts Patent, kolv i elfenben, längd 35 cm
Senare hölster medföljer

slitage

435297

2017-02-02