Bestick silver
2017-01-26
435272
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 5 st, BORDSSKEDAR, 4 st, silver, 1800-talets första kvartal, total vikt ca 500 g
bucklor, slitage