Vägglampor Light up the Dark
2017-02-13
435259
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 2+1, 1900-talets första hälft, jugend, för 2 resp 3 ljuspunkter, höjd ca 47 cm
Slitage, anlupen