Specialauktion Light up the dark
2017-02-13
435247
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, empirestil, patinerad brons på stensockel, marmorerad plåtskärm, fem ljuspunkter, höjd 66 cm
Nagg på sockeln, senare el