Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
GRYTHYTTAN, 4 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 3 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm
Bruksslitage, repor
435229
2017-01-24