Kudde porslin Kina
2017-01-24
435214
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KUDDE, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av trädgård med figurscen i emaljfärger, järnoxid samt guld, 12x15 cm, höjd ca 5,5 cm
Slitage, smärre nagg