Axel Fridell torrnål
2017-01-24
435154
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): Självportätt, signerad och daterad A. Fridell, 1928, torrnål, ca 22x17 cm