Yrjö Edelmann färglitografi
2017-01-24
435118
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 106/150, färglitografi, bladmått ca 60,5x44,5 cm, oramad