Yrjö Edelmann färglitografi
2017-01-24
435116
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 82/150, färlitografi, bladmått ca 44x64 cm, oramad