Ring 18 k vitguld med diamanter
2017-01-24
435053
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, åttkantslipade diamanter totalt ca 0,06 ct, fadeninfattade diamanter med millegriffedekor, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,4 g
Bruksslitage, flertalet repor