Vas Transitionstil
2017-01-24
435023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformad, transitionstil, dekor av sångfåglar samt växter i underglasyrblått, höjd ca 38 cm
Obet. glasyrnagg