Besticksdelar 41 stkn silver
2017-01-24
435014
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BESTICK, 41 dlr, silver, kontrollstämplar, bl a gammalfransk modell, svensk spetsig samt Chippendale, 1900-tal, monogram/gravyr, längd upp till ca 21 cm, totalvikt ca 1000 g
Slitage, skador