Carl Malmsten golvlampa
2017-01-23
434982
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt CM, höj- och sänkbar
Slitage