Stig Claesson teckning
2017-01-28
434967
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008), Gatubild, signerad och daterad Slas -52 med dedikation, pennteckning, 25x35 cm
Gulnad