Carl Watzelhan
2017-01-23
434940
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL WATZELHAN (Österrike, 1867-1942): Flicka vattnar blommor, signerad och daterad C Watzelhan 1909, olja på duk, 80x49 cm
Dukhål