Sven Lidberg färglitografi
2017-01-23
434926
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1919-2009), söderkåkar, signerad Sven Lidberg, numrerad 272/280 cm, färglitografi, 49,5 x 59,5 cm