Olle Nordberg oljemålning
2017-01-23
434902
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): ´´Söndagsfin´´, signerad Olle Nordberg, daterade á tergo 1961, olja på pannå, ca 24x19 cm