Olle Nordberg oljemålning
2017-01-23
434898
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man med hund, signerad och daterad Olle Nordberg -1971, olja på pannå, ca 28x17 cm