Lars Boethius oljemålning
2017-01-23
434890
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Kustlandskap, signerad Lars Boethius, olja på pannå, ca 60x73 cm