David Wallin oljemålning
2017-01-23
434886
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Kustlandskap, signerad D Wallin, olja på pannå, ca 19,5x24,5 cm