Roland Svensson färglitografi
2017-01-26
434878
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv i vinterskrud, signerad Roland S. 50/200, färglitografi, ca 30x18 cm