Figurer Kina
2017-01-27
434877
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm
Lagningar, skador