Gunnar Pettersson färglitografi
2017-01-23
434872
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR PETTERSSON (född 1947): Motiv med svanar,
signerad Gunnar Pettersson och numrerad 204/375, färglitografi, 53x80 cm