Stanislaw Zoladz
2017-01-23
434870
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Nybrokajen, signerad Stanislaw Zoladz, 1998, 300/350, färglitografi, 43 x 61 cm,