Vas Oxblod
2017-01-23
434861
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BULBVAS, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, höjd ca 25 cm
Fotringen med smärre nagg