Charles Roka oljemålning
2017-01-23
434836
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x65 cm