Axel Peter olja på pannå
2017-01-23
434822
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm