Soffa Louis XV-stil
2017-01-23
434795
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, gråmålad, längd 125, sitthöjd 42 cm
Fläckad klädsel, slitage