Skrin Kina
2017-01-23
434776
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, trä samt papier marché, Kina, 1900-talets första hälft, dekor av parställda drakar vid den brinnande pärlan i guld mot svart botten, beslag i mässing, längd ca 28 cm, höjd ca 10 cm
Krackeleringar