Einar Jolin färglitografi
2017-01-23
434727
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Sällskap på is, signerad Jolin, 64/360, färglitografi, ca 45x55 cm