Takarmatur förgylld
2017-01-22
434721
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMARATUR, 1900-talets första hälft, femarmad med 10 ljuspipor, delvis förgylld, diameter ca 60 cm, höjd 70 cm
Prismor saknas