Eric Lundgren oljemålning
2017-01-30
434660
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIC LUNDGREN (född 1906): Göteborgshamnv, signerad Eric Lundgren, olja på duk, ca 50x60 cm